Čarovné vyučovanie

výzdoba školyPo všetkých prípravách v škole , konečne nastal deň D , na ktorý sme sa všetci tešili. Pedagógovia pripravili pre deti zaujímavé vyučovanie, ale prekvapenie ich čakalo už ráno pri príchode do školy. Pri schodisku čakali dve škriekavo smejúce sa čarodejnice. Každé dieťa, ktoré sa k nim priblížilo, prekvapene, niektorí vystrašene, pozorovali ich tanček. Po podlezení veľkej pavučiny, čakalo na deti ešte väčšie prekvapenie. Za pavučinou deti schmatla najväčšia čarodejnica školy a iba žiaci, ktorí sľúbili čarovanie a zdolanie skúšky odvahy, boli prepustení do tried. Na posilnenie si z košíka mohli vybrať posilňujúcu desiatu.
Na triedach čarodejnícky učni čarovali nielen s elixírmi, ale museli sa naučiť rôzne čarodejné slová v iných jazykoch. Úderom jedenástej hodiny sa všetci čarodejní učni zhromaždili pred vchodom, kde postupne museli prejsť skúškou odvahy. Nie každému sa darila a boli aj jedinci, ktorí skúšku skoro nedokončili.
Nakoniec ale boli všetci na seba pyšní, ako si poradili a čarodejné vyučovanie si zopakujeme aj o rok, ale už aj s účasťou rodičov.
 


 

Čarodejné vyučovanie - 2009

Najvyššia čarodejnica :)

Najvyššia čarodejnica :)

kostlivec ?

""kostlivec"" ?

čarodejnice

čarodejnice

biela víla ?

biela víla ?


 
 
čarujeme

čarujeme

 a popri sa aj učíme

a popri sa aj učíme

bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-8 z 12


English version

4090897

Úvodná stránka