Tatranskí cestovatelia

Školu v prírode v Hornom Smokovci sme absolvovali v dňoch 17.5. - 22.5. 2009

švpPo príchode do zariadenia autobusom a mikrobusom sa všetci ubytovali a preskúmali terén v blízkosti Horného Smokovca. Po večeri mali deti skvelé spoločenské hry.

V pondelok bolo nádherné ,,pohľadnicové" počasie. Po raňajkách sme išli do Starého Smokovca, odkiaľ sme sa vyviezli lanovkou na Hrebienok a túrou sme sa dostali až na Skalnaté pleso. Časť žiakov sa zo Zamkovského chaty vrátila cez Hrebienok s Davidom a Zuzkou. Vďaka nádhernému počasiu, sme mali všetci skvelé zážitky.
V utorok sme boli na návšteve u Horskej záchrannej služby. Videli a dozvedeli sme sa veľmi veľa zaujímavých vecí. Poobede sme sa vybláznili v plavárni.
V stredu sme sa opäť vybrali na túru. Išli sme do Tatranskej Lomnice. Kabínkovou lanovkou sme sa dostali na Skalnaté pleso, kde
sme všetci absolvovali exkurziu do planetária.švp
Vo štvrtok nám opäť prialo krásne počasie, preto sme sa vybrali na Štrbské pleso a odtiaľ na túru ku Studenovodským vodopádom.
V piatok po raňajkách sme išli do Pribiliny, kde sme navštívili múzeum.

Počas pobytu sme nazabudli ani na Hanku, s ktorou sme oslávili jej narodeniny. Pochutili sme si na torte, ktorú sme jej dali urobiť a pripili si detským šampanským.
Hoci počas pobytu bolo krásne počasie, užili sme si aj sneh. Zážitkom bolo pozorovanie kamzíkov. Všetci sme sa domov vrátili plní nezabudnuteľných dojmov.

 


 

ŠVP Horný Smokovec 5/2009

švp

švp

švp

švp

švp

švp

švp

švp


 
 

 
Položky 1-4 z 16


English version

4090898

Úvodná stránka